Pamatuj na svůj cíl.
Každý máme právo dojít na konečnou svého očekávání.
Natalia Sadness

Videos

Zvědavý dotazník 3...dotazy

24. srpna 2010 v 13:00 | Natalia Sadness
Ahojky,

před několika dny jsme se vrátili z dovolené. Počasí vyšlo úžasně! Chystám se točit Zvědavý dotazník 3 a prostřednictvím tohoto článku se mě můžete zeptat na to, co Vás zajímá. Budu se těšit!
PP:-*

s

Zvědavý dotazník 2

18. srpna 2010 v 13:24 | Natalia Sadness
Ahooj,
konečně je tady 2 díl zvědavého dotazníku. Tentokrát se dozvíte jaký naše rodina používá toaletní papír a mnoho dalšího..:D! Tak jo dívejte se já jdu zase volat na skype:D!
Pp:-*

ZVĚDAVÝ DOTAZNÍK 2!!!

s

Videorozhovor Reflex

11. srpna 2010 v 22:38 | Natalia Sadness
Zdravím,
jsem tu na rychlovku, vůbec nestíhám:). Zítra výjde Reflex takže jestli si ho někdo koupí pošlete mi prosím fotky:D! Zatím tady mám videorozhovor s časopisem.
Už budu muset zase letět.
Tak pp:).

Videorozhovor s Reflexem


dd

Reportáž z focení pro Reflex

9. srpna 2010 v 22:04 | Natalia Sadness
Ahojky,
zdravím Vás z dovolenky:). Sluníčko tu krásně svítí a právě teď sedím u baru a popíjím Oranginu. Už jsem se nemohla dočkat až si domluvím tu wifinu. Juchůů notebook mě zatím nezklamal:D! Před chvílí jsem se koukala na stránky Reflexu a konečně dali na web videoreportáž z focení:)! Můžete se na ni podívat prostřednictvím mého blogu. No nic já už zase pádím. Mám chuť na zmrzlinku:D! Mějte se krásně a snad u Vás neprší:(.
Papa:-*

Videoreportáž focení pro Reflex

d

Videoreport- navrhněte téma

8. srpna 2010 v 16:57 | Natalia Sadness
Ahojky,
dneska odjíždím za sluníčkem a ještě předtím Vás chci seznámit s novým projektem:). Jedná se o videoreport s náhodnými osobami na ulici. Konkrétně se budu ptát lidí, ať už mladší či starší kategorie na nějaké téma. Probíhalo by to např takhle: Dobrý den, jsem Natalia Sadness. Mohla bych se Vás zeptat na pár otázek? Jaké stránky nejčastěji navštěvujete na internetu atd...?
Myslím, že by to mohl být zajímavý průzkum.
Nyní bych Vás teď chtěla poprosit abyste zapojili fantazii a zkusili zapřemýšlet jaké téma by Vás nejvíce zajímalo. Pokud se někomu zrodí nápad, napište prosím do komentáře.
Videoreport chystám zrealizovat po příjezdu z dovolené, protože v Chotvatsku se asi těžko něco od někoho dozvím:D!
Informace na další dny:
Notebook si beru s sebou a pevně věřím, že mě Wifi nezklame:D. Mám naplánované video a plno dalších věcí. Držte palce:D! Právě Zvědavý doatzník 2 nechávám speciálně na prostředí v Dalmácii:). Pokud nenastanou komplikace, zveřejním po víkendu. Ve čtvrtek by měl vyjít Reflex. Kdyby byl někdo tak moc hodný a koupil si ho, vyfotil a poslal třeba odkaz na obrázek přes skype nebo fb. Jsem strašně zvědavá:D. Děkuji moc!:)

Tak já jdu jíst mufiny:D. Zatím pp a těším se na Vaše jistě kreativní témata:-*!
videoreport

Exkluzivní videorozhovor s Rudou z Ostravy

6. srpna 2010 v 14:51 | Natalia Sadness
Ahojky,
právě jsem se vrátila z Futura. Výlet se nám opravdu vydařil:D. Pořád jsme se něčemu smáli. Teď už k věci:D. Rozhovor byl odsouhlašen a právě teď ho najdete na Stream.cz pod názvem Klikninato: Natalia Sadness. Video se dle mého názoru povedlo a celý tým odvedl skvělou práci:)! Už Vás nebudu dále napínat:D koukněte sami:)  

Klikninato: Natalia Sadness

Jinak pár společných fotek;).
:)

Videoklip 0.2

3. srpna 2010 v 16:11 | Natalia Sadness
Ahojky,
včera probíhalo nejnáročnější natáčení v mém životě. Rozhodli jsem se točit ve staré plynárně:D. Šplhali jsme po železném žebříku se stativem a hromadou dalších věcí. Musím přiznat, že jsme se strachy pořádně zapotili:D. Nejhorší byl totálně rozžhavený tér na střeše, který se nám lepil na paty. I přes všechny kompliace to stálo zato. Překonala jsem další kousek svého bobříká odvahy:D. Příště natočíme více scén, jelikož klip je trošku kratší. Stihli jsme nafotit i pár snímků.
Už Vás nebudu dále napínat.

Videoklip

25. července 2010 v 1:00 | Natalia Sadness
Ahojky,
natočila jsem nové video, tentokrát videoklip. Každým novým natáčením přicházíme na chyby, které se snažíme postupně vylepšovat. Ve tvoření dalšího videa budeme zase o kousek dále.:)
Přeji příjemnou podívanou.

PS: Některým moje články připadají jako malichernost, ale pro mě jsou příjemným zpestřením ve voleném čase.
Naplňují mě!

Odpovědi 0.1

21. července 2010 v 13:02 | Natalia Sadness
Tak a jsou tu moje první odpovědi na Vaše dotazy. Určitě v otázkách pokračujte a pište ZDE ! Těší se na Vás NaNa.

California girls (trochu jinak)

12. července 2010 v 21:32 | Natalia Sadness
Ahojky,
napadla mě nová rubrika. Zaměřím se v aktuální době na točení videoklipů a choreografií k různým songům. Začalo mě to hrozně bavit a moje pomocnice Schenzai ráda stříháxD. Sice je to obtížnější, ale ten pocit z výsledku je příjemný. Dneska jsme natočili za žhavého, horkého, letního dne videoklip na písničku California girls, která je přímo ušitá na parná léta. Z té poslední scénky na konci nemůžu. Váleli jsme se smíchy po trávě, to byste museli vidět na živo:P.
Jelikož jsou videa poněkud náročná, uvítám každý Váš názor ;).
Zatím pá a krásné léto!

CALIFORNIA GIRLS

 
 

Reklama