Pamatuj na svůj cíl.
Každý máme právo dojít na konečnou svého očekávání.
Natalia Sadness

Nenechám si to pro sebe

Život podle svého snu

15. srpna 2010 v 10:50 | Natalia Sadness
Ahoj,
včera jsem chytla milovanou psaní náladu. Nabudilo se ve mě svědomí, které hlasitě kříčí řekni to! Zklamala mě jedna věc. Vypadá to, že ze mě mnozí mají kopírák. Podle některých obkresluji postavu a přizpůsobuji ji sobě. NE!

Žiju si svůj sen. Tahle prostá věta vystihuje celý můj příběh odehrávajíc se od samého počátku. Momentálně jsem na pokraji proměnlivého štěstí, které se pohybuje na tenkém ledě. Jednou je dobře, jindy zase špatně. Životem procházím jako v teploměru, kde rtuť určuje výšku zvláštního uspokojení. Co je vlastně štěstí? Pro každého znamená něco jiného. Určité masy lidí si představují popularitu, slávu, peníze a pak je tady druhá strana, které stačí skromné minimum. Do jaké kategorie byste řadili sebe? Ochutnala jsem doušky jemné slávy z obou úhlů. Když teploměr dosahuje obrovské výše cítím se ohromně šťastná a po hlavě se pouštím do nových plánů. Bohužel existuje bod mrazu, kdy se všichni proti Vám slétnou jako supi na mrtvoly a rozebírají Vás po malých, ale obsáhlých kouscích. Spustí se na Vás ledová sprcha a vy se vrátíte zpět do reality. Teplota stále nezastavitelně kolísá. Prožíváte neustálý stereotyp bez razantních změn dokud nepřijde den, který všechno změní. Jako by mě někdo probodl dýkou a tlačil ji hlouběji do nitra. Podíváte se ve chvíli, kdy Vaše oko zalije prudká vlna Tsunami a Váš zrak se upře na zářící plochu. Tělo se scukne, mimika ztvrdne a hlava se zatočí jako globus. Tenhle pocit mě zalil na pokraji šílenství, které náhle vypuklo. Mor šířící se rozmanitou říší do jednotlivých domovů. Cítíte, že už nic nebude jako dříve. Od malička mě tlačí tendence ukázat, co ve mně doopravdy je. Dnes si připadám jako by mi někdo ukradl, to nejdůležitější. Samu sebe! Lide se narodí s různými zájmy a některé se kříží ve své cestě. Berete si na tyhle věci autorská práva aniž by patřili Vám. Moment, nežijeme za tvrdé cenzury, ne? Věřím, že jsem nezaspala dobu a na řadě je kapitalismus. Svoboda slova, projevu a vlastní reprezentace. Vzali jste knížku, okopírovali ji a nepřečtenou odhodili do rohu místnosti. Do tmavého kouta, kde uvízne v zapomnění. Prosím, prolistuje si alespoň první stránku a nesuďte knihu podle obalu, ale obsahu! Znáte přísloví člověk míní, osud mění? Nikdy jsem si nic podobného neplánovala. Přišlo to jako blesk z čistého nebe, někteří si stojíte za názorem, že mým cílem bylo udeřit do stromu a rozsekat na miliony třísek. Ne, jedu si svou lajnu kokainu. Za úžasnost považuji aktuální milník ukazujíc obě stránky popularity. Okoštovat kousek pokušení, které svádí každého z nás. Medík jsem si představovala sladší. Zranění z risku bolí, pálí, ale stojí za to! Jediné co nechci je, aby v mé hlavě přeskočil vypínač a spustil jinou osobnost. Zůstat svá, neobyčejná a nohama na zemi považuji za pravé umění. Momentálně létáte v oblacích, jenomže najednou klesnete a padáte neuvěřitelnou rychlosti na palčivou zeminu. Stejně jako v ruletě, vsadíte na červenou, padne černá. Smůla! Překážková dráha, klacky pod nohama, nic mě nezastaví v plnění snu. Soudit je lehké, činit těžké a chyby lidské.Bezchybnost není můj společník, zbyla jsem tady jen já- Natalia Sadness.
Dále už bez komenáře.

Titulní stránka Reflex

12. srpna 2010 v 21:35 | Natalia Sadness
Zdravím,
chtěla bych tímto článkem moc poděkovat těm, kteří mi drží palce! Blogu bych se chtěla věnovat nadále a snad výjdou i obsáhlejší články. Raději nebudu slibovat nic dopředu, protože to je stejně nakonec jinak. Zvědavý dotazník točím zítra a opravdu se moc omlouvám za neustále odkládání. Budu ráda, když ještě chvíli vydržíte čekat. Poslední dobou toho mám trošku více a dost mi to zkomplikovala dovolená z omezením na internet:(. Děkuji moc za pochopení.
Mějte se krásně a kdyby náhodou někdo měl Reflex prosím pošlete fotky na natalia-sadness@seznam.cz. Děkuji.

Reflex

Šťastný návrat a pár fotek!

6. srpna 2010 v 0:12 | Natalia Sadness
Ahoojky,
dneska bylo úžasně:)! Focení probíhalo v pohodě a už se moc těším ná výsledek. Chtěla bych především poděkovat celému týmu, protože byli všichni vážně skvělí! Pan Roman Černý je výborný fotograf. Nové vydání časopisu výjde, již ve čtvrtek a najdete tam dvoustránku s mojí osobou. Po dnešním dni mám k fotografování velmi kladný vztah, ale není to procházka ovocným sadem. Nafotili jsme mnoho snímu a z tohoto množství vybrali pouze 3! Jsem ráda za dnešní vydařené počasí a Prahu jsme si společně s mamkou vychutnávali, jak nejvíce to šlo. Jinak video s Rudou čekejte zítra. Stačí odsouhlasit demo a objeví se na Stream.cz. Následující den bych měla na blog vložit Zvědavý dotazník 2!
Zítra ráno jedu do Futura a opět budu brzy vstávat.
Mějte se zatím úžasně!
Papa NaNa!

Pár snímků z focení:
4

Nový design

29. července 2010 v 2:43 | Natalia Sadness
Dobré ráno:D,
konečně jsem dokončila slíbenný design. Nejtitěrnější práce jsou klikací ikony. Nenávidím je:P! Ještě, že mi v tom Micky udělala pořádek:D. Design je má vlastní tvorba. Stránku jsem posunula na střed aby to bylo přehlednější. Snad to tentokrát uvidíte lépe:). Mě osobně se líbí a mému okolí taky. Jinak zítra čekejte takové video s líčením a rozhodně se dočkáte i speciálního chatu s profesionální kosmetičkou (nejsem to já:D). Můžete se ji zeptat na různé rady. Připravíme pro Vás líčení v odlišných typech. Dále v brzké době čekejte novou modu a Zvědavý dotazník 2.
Už raději půjdu, protože Micky už je nasraná, že ji zasírám komp:D!
Tak pp:)!

c

Chystá se nový design!!

28. července 2010 v 2:12 | Natalia Sadness
Zdravím:),
dneska čekejte nový design. Nainstaluji ho do večera. Přes den ještě dodělám pár úprav a bude hotový! Chystáme se rovněž nafotit modu a natočit jedno video, při kterém možná bude menší problém s realizací. Uvidíme. ;) Jinak co se týče Zvědavého dotazníku 2, čekejte ho pravděpodobně ve čtvrtek:).
Přeji hezkou noc a zároveň dobré ráno!
Natalia Sadness

s

Zvědavý dotazník 2...máte dotaz:D?

27. července 2010 v 1:00 | Natalia Sadness
Ahojky,
slíbila jsem článek přímo na otázky a tady taky je! Máte dotaz ohledně mé osoby? Neváhejte a zeptejte se!;). Ráda na ně odpovím.:) Chtěla bych pro začátek zopakovat, že nebudu odpovídat na perverzní, vulgární či nedávající smysl otázky! Jako zkusit to můžete, ale nic od toho nečekejte!:)
Tak do toho!
Už se těším!;)
Nat sadness
f

Dr. House mýma očima...

24. července 2010 v 7:00 | Natalia Sadness
tongue-4.gif image by SaliskoZdravímtongue-4.gif image by Salisko
rozhodla jsem se na blog vložit jeden z mých nejoblíbennějších článku, které jsem za poslední 2 roky napsala. Seriál Dr. House jsem sledovala pravidelně. Hrozně se mi líbí jeho zvláštní osobnost a jsem vždycky hrozně zvědavá, koho chytrý doktor s chladnou tváří zachrání tentokrát. Některým se můj text nebude chtít číst, ale věřím, že se najde pár odvážlivců!

V brzké době chystám nové fotky, video, modu a především jedno překvapení. Musím se k němu napřed odhodlat:D!

Pohled na svět jinýma očima

16. července 2010 v 7:00 | Natalia Sadness
Přemýšlela jsem celkově o životě, kterým proplouváme každý jinak. Jeden směr udává cíl do nebeské výšky plný radosti, smíchu, citu a především lásky. Druhá cesta směřuje do pekelné hloubky nevědíce, jak se z ní dostat ven. Mnoho z nás netuší co někteří prožívají a jaké máme vlastně štěstí. Kolik lidí by s námi měnilo životní roli, protože je nebaví hrát tu vlastní. V divadle plném hrůzi může skončit každý z nás, nikdy nevíme dopředu co zatahá za naše tenké nitky v budoucnu. Představme si člověka se zlomeným srdcem způsobeným tragickou událostí. Dvě děti, kterým se svět rozpadl na milion křehkých částeček a nevědí jakým způsobem je vrátit zpátky. Ví, že už to nikdy nebude jako dříve. Ztrátu rodiny při těžké autonehodě nemohli ovlivnit. Sedí, pro ně na trestné lavici a čekají co s nimi osud udělá dále. Postaví se před ně osoba, jejíž stín se odráží v paprscích slunce a podává jim hebkou ruku decentní dámy napovídajíc: ,, Děti pojďte domů". Plamínek v očích se zažehnul při prvním setkání s milým manželským párem. Odcházejí nic netušíce co je čeká. Už při prvních pár dnech zjistili, že se jejich život mění v děsivou noční můru. Krutá, psychicky narušená macecha se snaží nevinné dětské tváře pomalu zarmoutit. Je hrozné uvěřit, jak se někomu  začnou dít tyhle věci ze dne na den. Někdy mi připadá, že si neuvědomujeme co všechno máme. Sama jsem často marnotratná a sebestředná, chci víc a víc neohlížejíc se na to co mají druzí. Nazvala bych to sobeckost, znáte ji?! Přiznejme si, rodič nám koupil nový hadříky a za chvíli chceme další, protože potřebujeme být in za každou cenu. Nikdo nechce zůstat outsiedrem! Momentálně mi to je líto, ale s napětím ve rtech a úzkostí po celém těle tvrdím: ,,přejde to"! Něco tento pocit vyvolá a po chvíli se vytratí. Skláním se před těmi, kteří dokážou žít zlatou střední cestou, pokorně a uctvivě. Pochopení nalezneme teprve, když zažijeme zastračující události osobně. Pocítíme to jen na vlastní kůži. Pravý strach je pro mnoho z nás neznámý. Zajímavé se nepodstatnými věcmi a ty opravdu důležité přehlížíme. Onu skutečnost nezmění jeden, nezmění dva. Síla pochází ze skupiny. Jeden za všechny všichni za jednoho. Nevěřím tomu, že budeme někdy všichni táhnout za stejný provaz. Nikoliv. Nespravedlnost byla, je a ještě dlouho bude. Nezměníme svět, svět změní nás. Možná se najdou odvážlivci pro velké poslání.  Já to nedokážu, ale držím palce všem, kdo se o to pokusí. Bohužel to dle mého názoru úspěch nesklidí. Vždycky zůstane jedinec vybočující špatnou cestu.

Ještě jednou vzdávám poklonu všem, kteří obětují sebe, pro dobro druhých.  Takových už moc není:).
inspirace Skleněný dům 2

http://www.doctorswithoutborders.org/images/news/2008/Zimbabwe-34932.jpg
Těší mě ti, kteří dočetli článek až do konce.
Vím, dlouhé články jsou pro některé nudné, ale mě baví.

Zvědavý dotazník

14. července 2010 v 21:16 | Natalia Sadness
Ahojky
dneska jsem si připadala jako na rudé stezce:D. Obrovská výheň na tenisových kurtech spalovala naše bezvládná těla. Trenér si z nás ještě dělal srandu prý: Já jsem tady ve stínečku, co byste za to dali, že:D?! Dobrý provokatér toto:P! Jinak se celý den až do 20:30 hod. rochníme v bazénu a hrajeme na zemi Theranovia:D. Teď k věci proč tenhle článek vlastně vznikl. Někteří se mě jak přes icq tak tenhle blog ptaly jestli nechci něco udělat na otázky. Rozhodla jsem se, že natočím video, kde zodpovím všechny "přijatelné" otázky=D. 
Svoje dotazy mi pište zde do komentářů;).thwow.gif image by Salisko
Už se těším tak pp!

Co byste o této osobě chtěli vědět?:D
jj

Taneční podložka

8. července 2010 v 10:33 | Natalia Sadness
Ahojky
konečně po dlouhé době svítí sluníčko a já s holkama se zřejmě půjdeme rochnit do bazénu. Včera k nám přišla Schenzai Mitao a přinesla taneční podložku. Můžu říct, že po jednom pokusu jsem nevěděla kdy přestat. Strašně mě to bavilo a trsali jsme až do 24:00 hod:D! Mám v plánu si tuto zábavnou věc v brzké době zakoupit. Holky, pro Vás je to tip na zahnání nudy a navíc při tom můžeme i něco zhodit:D. Pro ty co s touto podložkou nemají žádné zkušenosti vřele doporučuji! Uvažovala jsem, že bychom mohli nějaký taneček natočit na video. Jsem sice  maximálně na úrovni 2, ale to nevadí:D.
Co myslíte mám natočit video?

http://www.foxaxe.com/obrazky/stepmania-3.jpg
 
 

Reklama