Pamatuj na svůj cíl.
Každý máme právo dojít na konečnou svého očekávání.
Natalia Sadness

Srpen 2010

Nový design a plány

31. srpna 2010 v 20:11 | Natalia Sadness
Ahojky,
zítra začíná nová etapa mého života, ale to je nepodstatné:D. Poslední dny jsem na blog nepřidávala a zato se Vám omlouvám. Dneska jsem konečně dokončila nový design, ze kterého mám příjemný pocit. Určitě jste si všimli mraků, které jsou poslední dobou častým jevem v naší republice:(. V nejbližší době čekejte soutěž o zajímavé ceny a určitě Zvědavý dotazník 3! Dneska se s Vámi loučím a jdu se dívat na nový pořad o vaření:D.
Pp Naty.
PS: Design nemá dodělané menu:).

x

Zvědavý dotazník 3...dotazy

24. srpna 2010 v 13:00 | Natalia Sadness |  Videos
Ahojky,

před několika dny jsme se vrátili z dovolené. Počasí vyšlo úžasně! Chystám se točit Zvědavý dotazník 3 a prostřednictvím tohoto článku se mě můžete zeptat na to, co Vás zajímá. Budu se těšit!
PP:-*

s

Zvědavý dotazník 2

18. srpna 2010 v 13:24 | Natalia Sadness |  Videos
Ahooj,
konečně je tady 2 díl zvědavého dotazníku. Tentokrát se dozvíte jaký naše rodina používá toaletní papír a mnoho dalšího..:D! Tak jo dívejte se já jdu zase volat na skype:D!
Pp:-*

ZVĚDAVÝ DOTAZNÍK 2!!!

s

Hlasování>DĚKUJI

17. srpna 2010 v 13:05 | Natalia Sadness
Ahojky,
dneska jsem objevila jednu stránku a moc mě zaujala. Přihlásila jsem se do soutěže o modelku a byla bych moc ráda, kdyby jste mě podpořili:). Čistě dobrovolně samozřejmě:D. Předem děkuji moc:-*!

TADY MŮŽETE HLASOVAT!

dd

Život podle svého snu

15. srpna 2010 v 10:50 | Natalia Sadness |  Nenechám si to pro sebe
Ahoj,
včera jsem chytla milovanou psaní náladu. Nabudilo se ve mě svědomí, které hlasitě kříčí řekni to! Zklamala mě jedna věc. Vypadá to, že ze mě mnozí mají kopírák. Podle některých obkresluji postavu a přizpůsobuji ji sobě. NE!

Žiju si svůj sen. Tahle prostá věta vystihuje celý můj příběh odehrávajíc se od samého počátku. Momentálně jsem na pokraji proměnlivého štěstí, které se pohybuje na tenkém ledě. Jednou je dobře, jindy zase špatně. Životem procházím jako v teploměru, kde rtuť určuje výšku zvláštního uspokojení. Co je vlastně štěstí? Pro každého znamená něco jiného. Určité masy lidí si představují popularitu, slávu, peníze a pak je tady druhá strana, které stačí skromné minimum. Do jaké kategorie byste řadili sebe? Ochutnala jsem doušky jemné slávy z obou úhlů. Když teploměr dosahuje obrovské výše cítím se ohromně šťastná a po hlavě se pouštím do nových plánů. Bohužel existuje bod mrazu, kdy se všichni proti Vám slétnou jako supi na mrtvoly a rozebírají Vás po malých, ale obsáhlých kouscích. Spustí se na Vás ledová sprcha a vy se vrátíte zpět do reality. Teplota stále nezastavitelně kolísá. Prožíváte neustálý stereotyp bez razantních změn dokud nepřijde den, který všechno změní. Jako by mě někdo probodl dýkou a tlačil ji hlouběji do nitra. Podíváte se ve chvíli, kdy Vaše oko zalije prudká vlna Tsunami a Váš zrak se upře na zářící plochu. Tělo se scukne, mimika ztvrdne a hlava se zatočí jako globus. Tenhle pocit mě zalil na pokraji šílenství, které náhle vypuklo. Mor šířící se rozmanitou říší do jednotlivých domovů. Cítíte, že už nic nebude jako dříve. Od malička mě tlačí tendence ukázat, co ve mně doopravdy je. Dnes si připadám jako by mi někdo ukradl, to nejdůležitější. Samu sebe! Lide se narodí s různými zájmy a některé se kříží ve své cestě. Berete si na tyhle věci autorská práva aniž by patřili Vám. Moment, nežijeme za tvrdé cenzury, ne? Věřím, že jsem nezaspala dobu a na řadě je kapitalismus. Svoboda slova, projevu a vlastní reprezentace. Vzali jste knížku, okopírovali ji a nepřečtenou odhodili do rohu místnosti. Do tmavého kouta, kde uvízne v zapomnění. Prosím, prolistuje si alespoň první stránku a nesuďte knihu podle obalu, ale obsahu! Znáte přísloví člověk míní, osud mění? Nikdy jsem si nic podobného neplánovala. Přišlo to jako blesk z čistého nebe, někteří si stojíte za názorem, že mým cílem bylo udeřit do stromu a rozsekat na miliony třísek. Ne, jedu si svou lajnu kokainu. Za úžasnost považuji aktuální milník ukazujíc obě stránky popularity. Okoštovat kousek pokušení, které svádí každého z nás. Medík jsem si představovala sladší. Zranění z risku bolí, pálí, ale stojí za to! Jediné co nechci je, aby v mé hlavě přeskočil vypínač a spustil jinou osobnost. Zůstat svá, neobyčejná a nohama na zemi považuji za pravé umění. Momentálně létáte v oblacích, jenomže najednou klesnete a padáte neuvěřitelnou rychlosti na palčivou zeminu. Stejně jako v ruletě, vsadíte na červenou, padne černá. Smůla! Překážková dráha, klacky pod nohama, nic mě nezastaví v plnění snu. Soudit je lehké, činit těžké a chyby lidské.Bezchybnost není můj společník, zbyla jsem tady jen já- Natalia Sadness.
Dále už bez komenáře.

Titulní stránka Reflex

12. srpna 2010 v 21:35 | Natalia Sadness |  Nenechám si to pro sebe
Zdravím,
chtěla bych tímto článkem moc poděkovat těm, kteří mi drží palce! Blogu bych se chtěla věnovat nadále a snad výjdou i obsáhlejší články. Raději nebudu slibovat nic dopředu, protože to je stejně nakonec jinak. Zvědavý dotazník točím zítra a opravdu se moc omlouvám za neustále odkládání. Budu ráda, když ještě chvíli vydržíte čekat. Poslední dobou toho mám trošku více a dost mi to zkomplikovala dovolená z omezením na internet:(. Děkuji moc za pochopení.
Mějte se krásně a kdyby náhodou někdo měl Reflex prosím pošlete fotky na natalia-sadness@seznam.cz. Děkuji.

Reflex

Videorozhovor Reflex

11. srpna 2010 v 22:38 | Natalia Sadness |  Videos
Zdravím,
jsem tu na rychlovku, vůbec nestíhám:). Zítra výjde Reflex takže jestli si ho někdo koupí pošlete mi prosím fotky:D! Zatím tady mám videorozhovor s časopisem.
Už budu muset zase letět.
Tak pp:).

Videorozhovor s Reflexem


dd

Reportáž z focení pro Reflex

9. srpna 2010 v 22:04 | Natalia Sadness |  Videos
Ahojky,
zdravím Vás z dovolenky:). Sluníčko tu krásně svítí a právě teď sedím u baru a popíjím Oranginu. Už jsem se nemohla dočkat až si domluvím tu wifinu. Juchůů notebook mě zatím nezklamal:D! Před chvílí jsem se koukala na stránky Reflexu a konečně dali na web videoreportáž z focení:)! Můžete se na ni podívat prostřednictvím mého blogu. No nic já už zase pádím. Mám chuť na zmrzlinku:D! Mějte se krásně a snad u Vás neprší:(.
Papa:-*

Videoreportáž focení pro Reflex

d

Videoreport- navrhněte téma

8. srpna 2010 v 16:57 | Natalia Sadness |  Videos
Ahojky,
dneska odjíždím za sluníčkem a ještě předtím Vás chci seznámit s novým projektem:). Jedná se o videoreport s náhodnými osobami na ulici. Konkrétně se budu ptát lidí, ať už mladší či starší kategorie na nějaké téma. Probíhalo by to např takhle: Dobrý den, jsem Natalia Sadness. Mohla bych se Vás zeptat na pár otázek? Jaké stránky nejčastěji navštěvujete na internetu atd...?
Myslím, že by to mohl být zajímavý průzkum.
Nyní bych Vás teď chtěla poprosit abyste zapojili fantazii a zkusili zapřemýšlet jaké téma by Vás nejvíce zajímalo. Pokud se někomu zrodí nápad, napište prosím do komentáře.
Videoreport chystám zrealizovat po příjezdu z dovolené, protože v Chotvatsku se asi těžko něco od někoho dozvím:D!
Informace na další dny:
Notebook si beru s sebou a pevně věřím, že mě Wifi nezklame:D. Mám naplánované video a plno dalších věcí. Držte palce:D! Právě Zvědavý doatzník 2 nechávám speciálně na prostředí v Dalmácii:). Pokud nenastanou komplikace, zveřejním po víkendu. Ve čtvrtek by měl vyjít Reflex. Kdyby byl někdo tak moc hodný a koupil si ho, vyfotil a poslal třeba odkaz na obrázek přes skype nebo fb. Jsem strašně zvědavá:D. Děkuji moc!:)

Tak já jdu jíst mufiny:D. Zatím pp a těším se na Vaše jistě kreativní témata:-*!
videoreport

Exkluzivní videorozhovor s Rudou z Ostravy

6. srpna 2010 v 14:51 | Natalia Sadness |  Videos
Ahojky,
právě jsem se vrátila z Futura. Výlet se nám opravdu vydařil:D. Pořád jsme se něčemu smáli. Teď už k věci:D. Rozhovor byl odsouhlašen a právě teď ho najdete na Stream.cz pod názvem Klikninato: Natalia Sadness. Video se dle mého názoru povedlo a celý tým odvedl skvělou práci:)! Už Vás nebudu dále napínat:D koukněte sami:)  

Klikninato: Natalia Sadness

Jinak pár společných fotek;).
:)