Pamatuj na svůj cíl.
Každý máme právo dojít na konečnou svého očekávání.
Natalia Sadness

Červenec 2010

Fotky 0.1

31. července 2010 v 14:36 | Natalia Sadness |  Fotografie
Ahojky,
dneska jsem měla točit Zvědavý dotazník 2, ale jedeme na Olešnou takže nevím jestli to stihnu. Opravdu se moc omlouvám, ale vzhledem k pobytu u sestřenky nemůžu dát přednost blogu před rodinou:(. Dneska Vám tady vkládám pár fotek z našeho fotícího dne:D.
Tak já mizím pp a hezký den!

1

Chat s kosmetičkou

30. července 2010 v 20:30 | Natalia Sadness
Ahojky,

tenhle chat bude spíše pro dívky. Holky máte nějaký dotaz ohledně líčení, kosmetiky apod..? Neváhejte a přijďte se zeptat na chat! Radit bude zkušená kosmetička Simona, která je připravená odpovědět na jakýkoliv dotaz. Obě se na všechny moc těšíme a věříme, že Vám dokážeme pomoci.
Chat je u konce příště čekejte další:D!
PS: 21:10 tady bude odkaz na chatovací místnost:)!Rozhovor s blog.cz

30. července 2010 v 13:22 | Natalia Sadness

Možná jste už také narazili na video, ve kterém 15 letá blogerka odpovídá čtenářům svého blogu na jejich otázky. Následný raketový vzestup pozornosti ukázal, jak si dnes díky sociálním sítím může prožít svých 15 minut slávy naprosto kdokoli. A to doslova ze dne na den. Srdce Blogu vám přináší rozhovor s dívkou, která si říká Natalia Sadness, a která se stala přes noc hvězdou sociálních sítí.

Video se stalo běhěm pár dní neuvěřitelně populární, a během týdne od nahrání na Youtube zaznamenalo 325 095 shlédnutí. Následovala řetězová reakce v podobě videoodpovědí, komentářů, sdílení a komentování videa na Facebooku, Stream.cz apod. O autorce videa vyšel i článek na serverech Super.cz, viz Přísně tajné! Sladká blondýnka dává nahlédnout do svého dívčího pokojíčku! a Reflex.cz, viz Natalia Sadness: Český internet má svou královnu.

Ruku v ruce s tím přišla závratná návštěvnost dívčina blogu. Najdete jej na adrese natalia-sadness.blog.cz a na první pohled vypadá jako běžný blog, kterých jsou na Blog.cz tisíce. Tento se od nich ale významně liší v jednom ohledu - návštěvnosti.

Blog byl vytvořen 11.9.2009, ale první článek na něm vychází až 4.7. 2010. Zatímco v červnu 2010 blog zaznamenal 390 návštěv, v červenci 2010 to již bylo závratných 42 249 návštěv. To je nárůst o více jak 10 tisíc procent! Blog se rázem v žebříčku nejnavštěvovanějších blogů na Blog.cz vyšvihl na první místo za poslední týden.

Nedílnou součástí popularity byla v tomto případě i velmi tvrdá kritika, které byla blogerka Natalia následně vystavena. Ze dne na den byla nucena čelit osobním útokům, vulgárním invektivám, výčitkám z povrchnosti či nedostatku inteligence, a v neposlední řadě byla i parodována či zesměšňována.


Lze se domnívat, že samotná Natalia zde hraje pouze zástupnou roli. Představuje totiž životní styl, který je kritice podrobován již delší dobu. Nazvěme jej třeba barbie. Jeho představitelky mají zálibu v módě, kosmetice, růžové barvě apod., a za jeho hlavní představitelku lze považovat Paris Hilton. Když jsme na našem blogu v loňském roce zveřejnili rozhovor se známou modelkou Dominikou Myslivcovou a dvojčaty Anett & Nelly, byly dívky rovněž vystaveny tvrdým odsudkům. Kde pramení odpor většinové společnosti vůči těmto dívkám?

Nabízí se srovnání s již zaniklým stylem emo. Pamatujete si záplavu černých blogů plných fotek krvavých andělů, žiletek, a textů o smutku a nepochopení okolí? Po emo jako by se slehla zem, a na jeho místo nastoupily barbie a šamponi. Od okolí zažívají stejnou, ne-li dokonce větší dávku opovržení a nenávisti než před lety černě nalíčené děti s patkou.

Následující rozhovor zkouší podat odpověď na otázku, kde se tato nenávist bere, a jak se s ní vyrovnává mladá dívka, která je jí vystavena. Získá si vaše sympatie?


Natalia Sadness, autorka blogu natalia-sadness.blog.cz

Chat 0.1

29. července 2010 v 23:41 | Natalia Sadness
Ahojky,
chcete si pokecat? Zapojte se do chatu:D!Video líčení....

29. července 2010 v 18:07 | Natalia Sadness |  Kosmetická zóna
Ahoojky,
teď jsem přišla z přehrady a video s líčením je konečně nahrané. Začátek a konec berte s rezervou:D. Příjemné podívání!
PS: Dneska chat s kosmetičkou.
Takže holky jestli máte nějaký dotaz máte šanci se zeptat:)!

Omlouvám se za smazané komentáře, ale už to jede:)!

ZDE!!!


Nový design

29. července 2010 v 2:43 | Natalia Sadness |  Nenechám si to pro sebe
Dobré ráno:D,
konečně jsem dokončila slíbenný design. Nejtitěrnější práce jsou klikací ikony. Nenávidím je:P! Ještě, že mi v tom Micky udělala pořádek:D. Design je má vlastní tvorba. Stránku jsem posunula na střed aby to bylo přehlednější. Snad to tentokrát uvidíte lépe:). Mě osobně se líbí a mému okolí taky. Jinak zítra čekejte takové video s líčením a rozhodně se dočkáte i speciálního chatu s profesionální kosmetičkou (nejsem to já:D). Můžete se ji zeptat na různé rady. Připravíme pro Vás líčení v odlišných typech. Dále v brzké době čekejte novou modu a Zvědavý dotazník 2.
Už raději půjdu, protože Micky už je nasraná, že ji zasírám komp:D!
Tak pp:)!

c

Chystá se nový design!!

28. července 2010 v 2:12 | Natalia Sadness |  Nenechám si to pro sebe
Zdravím:),
dneska čekejte nový design. Nainstaluji ho do večera. Přes den ještě dodělám pár úprav a bude hotový! Chystáme se rovněž nafotit modu a natočit jedno video, při kterém možná bude menší problém s realizací. Uvidíme. ;) Jinak co se týče Zvědavého dotazníku 2, čekejte ho pravděpodobně ve čtvrtek:).
Přeji hezkou noc a zároveň dobré ráno!
Natalia Sadness

s

Zvědavý dotazník 2...máte dotaz:D?

27. července 2010 v 1:00 | Natalia Sadness |  Nenechám si to pro sebe
Ahojky,
slíbila jsem článek přímo na otázky a tady taky je! Máte dotaz ohledně mé osoby? Neváhejte a zeptejte se!;). Ráda na ně odpovím.:) Chtěla bych pro začátek zopakovat, že nebudu odpovídat na perverzní, vulgární či nedávající smysl otázky! Jako zkusit to můžete, ale nic od toho nečekejte!:)
Tak do toho!
Už se těším!;)
Nat sadness
f

Líčení 0.4

26. července 2010 v 1:46 | Natalia Sadness |  Kosmetická zóna
Ahojky,
tentokrát jsem se stala obětí svého líčení já sama:D. Mě osobně se to líbí, protože si myslím, že to oči pěkně rozzáří:)! Fotky nejsou retušované. Prostě normálně tak jak vypadám, takže se Vám už zošklivím totálně:P:D!

PS: Zítra se můžete zeptat opět na něco, co Vás zajímá? Připravuje se totiž druhý díl Zvědavého dotazníku:D! Nereaguji na perverzní otázky;).
Zatím pp!
2
1

Videoklip

25. července 2010 v 1:00 | Natalia Sadness |  Videos
Ahojky,
natočila jsem nové video, tentokrát videoklip. Každým novým natáčením přicházíme na chyby, které se snažíme postupně vylepšovat. Ve tvoření dalšího videa budeme zase o kousek dále.:)
Přeji příjemnou podívanou.

PS: Některým moje články připadají jako malichernost, ale pro mě jsou příjemným zpestřením ve voleném čase.
Naplňují mě!